KURUMSAL

HAKKIMIZDA

"Studio The Sign İçmimarlık", kısa adı "STS İçmimarlık" olan firma;

Bilkent Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı mezunu İçmimar  Gülnihal Uzundere ve Tunçay  Uzundere tarafından kurulmuştur.

2002-2007 yılları arasında  5 yıldızlı hotel projeleri ve uygulamaları, modüler mobilya, villa tasarımı gibi birçok farklı projede bilgi ve becerilerini geliştirdikten sonra,  2007 yılında kendi firmalarını kurmuşlardır.

Hotel, Villa, Restaurant, Cafe, Mağaza, Mobilya Tasarımı, Kişiye Özel Tasarımlar… vb birçok farklı projeler üretip, uygulamaktadırlar.

İçmimari plan, proje, tasarım, kişiye özel tasarımlar, uygulama, 3d proje sunumu, animasyon,danışmanlık, kontrolörlük, mobilya imalatı, marka danışmanlığı, kurumsal kimlik hazırlanması konusunda hizmet vermektedirler.

Ayrıca  mobilya atölyesine sahip olan firma, bireysel tasarımlarını ve müşterilerine özel tasarımları kendi atölyelerinde imalatını gerçekleştirmektedir.

İçmimarların İlkeleri; başta her anlamda müşteri memnuniyeti olup, ürettikleri tasarımları kişiye özel, farklılığını ve farkındalığını ortaya koyan, titiz, hassas, detaycı bir anlayış içinde projelerini sunmaktır.